Wesprzyj nas

Czy siostry potrzebują wsparcia?

Tak!

Bardzo gorąco prosimy o wsparcie.

Przede wszystkim poprzez waszą modlitwę i życzliwość, za które niech będzie Bóg uwielbiony w waszym życiu, kochani darczyńcy! Każda ofiara wpłacona na konto naszego Zgromadzenia to wielkie błogosławieństwo.

Utrzymujemy się z pracy własnej, która pozwala nam na codzienne funkcjonowanie. Niestety nie jesteśmy w stanie same podołać wydatkom nadzwyczajnym. Konieczne remonty naszych domów zakonnych czy nowe inicjatywy apostolskie, takie jak nagranie i wydanie śpiewanej wersji Liturgii godzin czy wydania Porannej liturgii godzin na Wielki Piątek i Wielką Sobotę, są dla nas ogromnym wyzwaniem.

Dzięki Twojej pomocy będzie to możliwe!

Dlatego dziękujemy z całego serca za każdą ofiarę, nawet najmniejszą.

Za wszystkich naszych ofiarodawców modlimy się podczas codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w naszych kaplicach.

Raz w miesiącu odprawiana jest Msza święta w intencji ofiarodawców w naszej kaplicy zakonnej w Warszawie przy ul. Żytniej 11.

WESPRZYJ NAS:

Tradycyjny przelew bankowy:

Prowincja Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza

Ul. Żytnia 11

01 – 014 Warszawa

nr rachunku 86 1240 2034 1111 0010 0392 1271

Dla przelewów zagranicznych:

IBAN PL52 1600 1462 1845 4920 5000 0009 (EUR)

SWIFT/BIC  PPABPLPKXXX

 

Bądźmy w kontakcie!

Zostaw swój kontakt, abyśmy mogły wysłać ci podziękowanie oraz przesyłać wiadomości o bieżącej działalności naszego Zgromadzenia.

Napisz na adres pddmsubm@gmail.com

Wszelkie ofiary z tytułem: “darowizna na cele kultu religijnego” można odpisać przy rocznym rozliczeniu z Urzędem Skarbowym od podatku dochodowego.

Serdeczne Bóg zapłać!