Remonty pełną parą!

Kochani chcemy Wam wszystkim podziękować z całego serca za wasze WSPARCIE, którego doświadczamy! Niech Bóg wynagrodzi Wam wszelkie dobro.
Chcemy podzielić się z wami radością rozpoczęcia koniecznych prac remontowych w naszym domu w Częstochowie przy ul. Pawiej 6. Po długim i trudnym czasie pandemii, która to wstrzymała nas przed podejmowaniem remontów, rozpoczęliśmy w tym roku działania, które uratują nasz piękny dom i teren w Częstochowie.
Pokazywałyśmy wam wcześniej zdjęcia naszych zalewanych i zrujnowanych piwnic. Dlatego pierwszą i najbardziej konieczną rzeczą było odwodnienie naszego terenu. W tym celu został opracowany i wdrożony projekt, który wygląda imponująco na załączonych zdjęciach.

Ogromne zbiorniki na deszczówkę instalowane na naszym terenie budziły ogromne zainteresowanie wszystkich dookoła.


Radością kolejną jest rozpoczęcie remontu naszego Domu Modlitwy, który służył pielgrzymom. Ukończona została izolacja fundamentów domu, a obecnie trwa izolacja ścian zewnętrznych, wymieniane są także okna, które spełniają wszelkie wymagania związane z utrzymaniem ciepła wewnątrz domu.


Zobaczcie na załączonych zdjęciach jak zmienia się nasz dom.
Dziękujemy Wam za waszą obecność, życzliwość i wsparcie. Radość związana z rozpoczęciem prac łączy się też z trudem finansowym. Dlatego wciąż prosimy was o WSPARCIE TEGO DZIEŁA, z którego w przyszłości będziemy mogli wspólnie korzystać dziękując Bogu za piękną przestrzeń ciszy i modlitwy.
DOŁĄCZ DO NAS duchowo i materialnie wspierając nas poprzez modlitwę i pomoc materialną!
Modlimy się codziennie za naszych dobrodziejów w czasie Adoracji Najświętszego Sakramentu, raz w miesiącu odprawiana jest również Msza święta w intencji ofiarodawców i ich rodzin.